Дакар-2023. Результати 13-го етапу

Себастьєн Льоб. Фото: dakar.com

Сьогодні, 14 січня, у Саудівській Аравії  на 45-му в історії ралі-рейді «Дакар»-2023 учасники подолали 13-й етап загальною протяжністю 675 км зі спецдільницею 154 км для всіх видів транспортних засобів.

У заліку мотоциклів спочатку перемогу на етапі здобув Майкл Дохерті (Хускварна). Однак Кевін Бенавідес втратив час, оскільки знаходився поряд з Маттіасом Валькнером, який потрапив в аварію, до прибуття медичної бригади.

Організатори «Дакара» ухвалили рішення компенсувати витрачений час Бенавідесу, і він став переможцем етапу, а також наблизився до лідера загального заліку Тобі Прайсу і перед фінальним етапом відстає від нього всього на 12 секунд.

У заліку позашляховиків першим на етапі був француз Себастьєн Льоб, другим - лідер загального заліку катарець Нассер Аль-Аттія (+5.28).  Першу трійку замкнув швед Маттіас Экстрьом (+6.31).

У заліку вантажівок переміг чех Мартін Мацик, другий результат показав нідерландець Янус ван Кастерен (+3.25). Замкнув трійку найсильніших чех Ярослав Вальтр (+10.31).

Лідером загального заліку залишається ван Кастерен, який випереджає Мацика більш ніж на годину.

У заліку квадроциклів першим фінішував бразилець  Марсело Медейрос. Лідером загального заліку залишився француз Александр Жиру, який сьогодні був п'ятим.

У заліку серійних мотовсюдиходів найкращим на 13-й спецділянці став поляк Ерік Гочал, випередивши лідера загального заліку  литовця Рокаса Бацюшку (+4.19).