Дакар-2023. Результати 9-го етапу

У Саудівській Аравії триває 45-й в історії ралі-рейд «Дакар»-2023 і 4-й поспіль, що проводиться в Саудівській Аравії.

«Дакар»-2023 стартував 31 грудня в «Морському таборі» неподалік міста Янбу-ель-Бахр, на березі Червоного моря. Завершиться марафон 15 січня на березі Перської затоки, у Даммамі. Під спецдільниці відведено 5000 км.

Учасники проїхали дев’ятий етап Ер-Ріяд -  Харад зі спецдільницею 358 км.

У заліку мотоциклів переможцем на этапе став аргентинець Лусіано Бенавидес, второе место занял Тобі Прайс із Австрлії. Замикає трійку кращих американець Скайлер Хоус.

У заліку позашляховиків на етапі першим був французький гонщик Себастьєн Льоб, другий результат показав литовець Вайдотас Жала. Третім став представникь Франции Герлен Шишері.

Нагадаєм, на самому початку этапу іспанець Карлос Сайнс попав в аварію — його автомобіль перекинувся. Повідомляється, що екіпажем все гаразд.

У заліку вантажівок переможцем етапу став голандський гонщик Янус ван Кастерен. На другому місці його співвитчизник Паскаль де Бар. Третій - представник Чехии Ярослав Вальтр.

У заліку квадроциклів першим фінішував литовець Лайсвідас Кансіус, випередивши двох представників Аргентини - Франсіско Морено Флореса на 4 хвилини 23 секунди, Марсело Медейроса – на 5,22.

У заліку серійних мотовсюдиходів найкращим на дев’ятій спецділянці став поляк Ерік Гочал. Лідерство в загальному заліку утримав литовець Рокас Бацюшка, який сьогодні фінішував другим.