Дакар-2023. Результати 12-го етапу

Дакар-2023. Результати 12-го етапуСьогодні, 13 січня, у Саудівській Аравії на 45-му в історії ралі-рейді «Дакар»-2023 учасники подолали 12-й етап загальною протяжністю 376 км зі спецдільницею 185 км для всіх видів транспортних засобів.

У заліку мотоциклів переможцем на этапі став чилинц Хосе Игнасіо Корнехо Флорімо. Второй результат показал австралієць Дениєл Сандерс, а замкнул топ-3 його співвітчизник Тобі Прайс, який став  лідером загального заліку випередивши на 28 секунд Скайлера Хоуса з США.

У заліку позашляховиків першим був француз Себастьєн Льоб. Другим став швед Маттіас Экстрьом. Першу трійку замкнув Нассер Аль-Аттія из Катара. Зазначимо, що перемога на 12 етапі дозволила Льобу вийти на друге місце в загальному заліку. Лідирує, як і раніше, Аль-Аттія.

У заліку вантажівок переміг нідерландець Янус ван Кастерен, який випередив своїх співвітчизників - Мітчел ван ден Брінка на 18 хвилин та Мартіна ван ден Брінка на 32. Завдяки цій перемозі ван Кастерен зміцнив лідерство у загальному заліку.

У заліку квадроциклів першим фінішував бразилець  Марсело Медейрос, випередивши представника Чілі Джовані Енріко   (+4.07), та аргентинця Франсіско Морено Флореса (+5.16).
Лідером загального заліку залишився француз Александр Жиру, який     сьогодні був шостим.

У заліку серійних мотовсюдиходів найкращим на 12-й спецділянці став поляк Марек Гочал, другим лідер загального заліку  литовець Рокас Бацюшка.