Дакар-2023. Результати 11-го етапу

Сьогодні, 12 січня, у Саудівській Аравії  на 45-му в історії ралі-рейді «Дакар»-2023 учасники подолали 11-й етап Шайба - Порожній квартал загальною протяжністю 427 км зі спецдільницею 273 км для всіх видів транспортних засобів.

У заліку мотоциклів переможцем на этапі став аргентинець Лусиано Бенавидес, випередивши австралійців Дениєла Сандерса на 1 хвилину 38 секунд та Тобі Прайса – на 1.56. В лідери загального заліку вийшов американець Скайлер Хоус, який сьогодні був четвертим (+2.09).

У заліку позашляховиків першим був француз Себастьєн Льоб. Другий результат продемонстрував його співвітчизник Герлен Шишері (+2.16).
Трійку найсильніших замкнув гонщик зі Швеції Маттіас Екстрем (+2.26).
Лідерство в загальному заліку зберіг катарець Нассер Аль-Аттія (Toyota), який фінішував на етапі п’ятим (+2.56).

У заліку вантажівок голандський гонщик Мартін ван ден Брінк. Друге місце у чеха Мартіна Маціка (+18.08) Трійку найсильніших замкнув Паскаль де Бар (+18.18).
Лідер загального заліку голандець Янус ван Кастерен фінішував четвертим та програв переможцю дня понад 20 хвилин, повністю розгубивши відрив у загальному заліку. Тепер двох голландців поділяє лише одна хвилина.

У заліку квадроциклів першим фінішував бразилець  Марсело Медейрос, випередивши представника Франції Александра Жиру (+6.09) та аргентинця Франсіско Морено Флореса (+8.36).
Лідером загального заліку залишився Александра Жиру.

У заліку серійних мотовсюдиходів найкращим на дев’ятій спецділянці став лідер загального заліку  литовець Рокас Бацюшка.