Україна виграла першу медаль на Кубку світу з артистичного плавання у 2024 році

Владислава та Марина Алексіїви. Фото: Федерація України з синхронного плавання

У Парижі (Франція) пройшов другий етап Кубка світу-2024 з артистичного плавання. Зазначимо, що на першому етап Кубка світу, який відбувся 5-7 квітня у Пекіні країна не була представлена.

У Парижі  у змаганнях дуетів у технічній програмі сестри Марина та Владислава Алексіїви зупинились за крок від медалі, посівши четверте місце з результатом 254.6116 бала.

Другий український дует Дар’я Мошинська та Анастасія Шмоніна став п'ятим — 248.1433 бала.

Натомість за довільну програму сестри Алексїїви отримали від суддів 243.9354 бала та посіли друге місце. Українки поступились лише австрійкам Анні-Марії Александрі та Ейріні-Маріні Александрі (265.9646).

Мошинська та Шмоніна у довільній програмі повторили результат технічної — п'яте місце. За свій виступ вони набрали 229.5792 бала.

Відзначимо, що «срібло» сестер Алексіївих  - це перша медаль України на Кубку світу з артистичного плавання у 2024 році. Також це ювілейна, десята медаль для обох сестер на Кубку світу. «Срібло» вони виграли уп'яте.

За матеріалами: Суспільне Спорт