Світоліна про травму на Australian Open: У мене ніколи не було такого стріляючого болю

Світоліна про травму на Australian Open: У мене ніколи не було такого стріляючого болюУкраїнська тенісистка Еліна Світоліна розказала про травму через яку не змогла дограти свій матч четвертого кола проти чешки Лінди Носкової.

- У мене був спазм, або я не знаю точно, що це, але це був стріляючий біль, який я відчула в першому геймі, під час останніх двох очок. Я нічого не могла зробити. Повністю заблокувало спину. Звичайно, дуже сумно...

- Ви сказали, що це сталося в першому геймі. Ви щось відчували до цього, чи це сталося ніби з нізвідки?
- Я трохи відчувала, але це цілком нормально. Я вже пограла трохи в теніс на цьому турнірі, тож знаєте, до четвертого кола, буває, десь трохи прихоплює. 

Нічого особливого. Начебто раніше не було особливих проблем. Мені здається, у мене ніколи не було такого стріляючого болю. У мене вже бували якісь ушкодження спини, коли я просто відчувала втому наступного дня після матчу, але це було справді нізвідки. Мені здалося, що хтось вистрілив мені в спину. 

Сподіваюся, що короткострокова проблема. Не знаю. Можливо, спазм або ще щось. Сподіваюся, я повернуся до тренувань, можливо, через тиждень. Звичайно, у мене буде довгий переліт і це не допомагає. У якомусь сенсі мені доведеться жити одним днем, відновлюватися, робити сканування, щойно я повернуся додому, і рухатися далі. Сподіваюся, у мене не буде нічого серйозного.

- Як ви зараз почуваєтеся?. 
- Погано. Спина просто заблокувалася. Поперек повністю заблоковано. Тому, так, мені дуже боляче навіть ходити, повертатися. Я не можу рухатися з боку в бік. Це дуже дивне відчуття.

 
За матеріалами: Великий теніс України
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне