Australian Open. Молчанов і Чачич не пробились у чвертьфінал

Australian Open. Молчанов і Чачич не пробились у чвертьфіналВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії  у чоловіків в парному розряді проходять матчі третього кола.

Українець Денис Молчанов та його напарник Нікола Чачич з Сербії зазнали поразки від італійського дуета Сімоне Болеллі/Андреа Вавассорі з рахунком 2:6, 2:6.

Матч тривав 54 хвилини. Молчанов і Чачич не змогли заробити жодного брейк-пойнта, в той час як суперники реалізували чотири брейк-пойнти з шести. Денис і Нікола два рази подали навиліт і тричі помилились при подачі, а італійці виконали чотири ейси і уникли подвійних помилок.

Нагадаємо, що Молчанов уперше в кар’єрі зіграв у третьому колі турніру Grand Slam.