Australian Open. Азаренко перемогла Остапенко і стала суперницею Даяни Ястремскої

Australian Open. Азаренко перемогла Остапенко і стала суперницею Даяни ЯстремскоїВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open) у жінок в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Вікторія Азаренко (№22 WTA), яка виступає під нейтральним статусом, нанесла поразку Олені Остапенко (№10 WTA) з Латвії з рахунком 6:1, 7:5.

Тенісистки грали 1 годину 23 хвилини. За цей час Азаренко реалізувала всі чотири свої брейк-пойнти, а Остапенко – один з семи. Вікторія виконала одинадцять ейсів і тричі помилилась при подачі, а Олена три рази подала навиліт і припустилась двох подвійних помилок.

У четвертому колі змагань суперницею Азаренко буде українка Даяна Ястремська (№93 WTA).

Нагадаємо, Олена Остапенко продовжує свій виступ на Australian Open у парному розряді разом з українкою Людмилою Кіченок. За вихід у чвертьфінал турніру Людмила і Олена  зіграють проти китаянок Ву Фан-Сянь і Чжу Лінь.

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд А$39,264,000. 128 учасниць.