Ілля Ковтун – дворазовий чемпіон, Назар Чепурний – бронзовий призер Евро-2024 зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун – дворазовий чемпіон, Назар Чепурний – бронзовий призер Евро-2024 зі спортивної гімнастикиУ Ріміні (Італія) на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у другий день особистих фіналів за нагороди змагались три українці.

Наші гімнасти вибороли три медалі – дві золоті і одну бронзову. Двократним чемпіоном Європи став Ілля Ковтун, бронзовим призером – Назар Чепурний.

На паралельних брусах чинний чемпіон Європи у цьому гімнастичному виді Ілля Ковтун з першим результатом у кваліфікації вийшов у фінал, де переміг з особистим рекордом 15,633 бали. Українец випередив кіпріота Маріоса Георгіу (14,866) та представника Швейцарії Ное Зейферта (14,833).
Назар Чепурний посів шосте місце (13,866).

На перекладині Ілля Ковтун також був кращим у кваліфікації, а у фіналі здобув перемогу заробивши за виконання вправи 14,600 бали. Призерами стали  Роберт Творогал (14,566) з Літви та кіпріот Маріос Георгіу (14,366).

В опорному стрибку Назар Чепурний виграв кваліфікацію, а у фіналі з результатом 14,749 бали став бронзовим призером. Ігор Радівілов посів четверте місце (14,000).
Чемпіоном Європи став британець Джейк Джарман (14,883), срібну нагороду отримав представник Арменії Артур Давтян (14,850).

Нагадаємо, раніше в особистому багатоборстві срібним призером став Олег Верняєв.

Таким чином, наразі у медальній скарбнички збірної України чотири медалі – 2 золоті, 1 срібна і 1 бронзова.

У неділю, 28 квітня, збірна України боротиметься за медалі у командній першості. Зазначимо, що українці були першими у кваліфікації (253.661 бала).