Ілля Ковтун – бронзовий призер в особистому багатоборстві на Євро зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун – бронзовий призер в особистому багатоборстві на Євро зі спортивної гімнастикиСьогодні, 13 квітня, в Анталії (Турція) начемпіонаті Європи-2023 зі спортивної гімнастики чоловіки розіграли перший комплект нагород в особистому багатоборстві.

19-річний українець Ілля Ковтун виграв кваліфікацію з результатом (85.432 бала). Проте у фіналі українець не зміг покращити результат і отримав в сумі 83,032 бали, що дозволило йому піднятись на третю сходинку п’єдесталу. Це друга «бронза» у кар'єрі Ковтуна на Євро в особистому багатоборстві. У 2021 році він також став третім.

Попереду у Іллі ще чотири фінали. Він виступить у вільних вправах, на коні, на паралельних брусах та поперечині.

Чемпіоном Європи у багатоборстві став турецький гімнаст Адем Асіл, який випередив нп 1,502 бали найближчого переслідувача - британця Джейка Джармана.