Україна буде представлена у шести чоловічих фіналах ЧЄ зі спортивної гімнастики

Україна буде представлена у шести чоловічих фіналах ЧЄ зі спортивної гімнастикиВ Анталії (Турція) проходить чемпіонату Європи-2023 зі спортивної гімнастики.

Чоловіча збірна України на чемпіонаті Європи була представлена п'ятьма гімнастами: лідерами команди Іллею Ковтуном та Ігорем Радівіловим, а також Микитою Мельниковим, Радомиром Стельмахом та Пантелеєм Колодієм. Крім особистих фіналів, українці боролися також за відбір команди на чемпіонат світу.

За результатами кваліфікації чоловіча збірна України буде представлена в шести фіналах турніру.

За п'ять медалей змагатиметься 19-річний Ілля Ковтун: він показав найкращий результат у кваліфікації в багатоборстві, а також вийшов у чотири фінали окремих дисциплін - на коні, паралельних брусах, поперечині та вільних вправах.

До фіналу в опорному стрибку пробився Ігор Радівілов. Теоретичні шанси має Радівілов і на фінал у вправах на кільцях, як перший запасний.

15:00. Ілля Ковтун – вправи на перекладині

За свою кар'єру Ігор Радівілов виграв 12 медалей на рівні чемпіонату Європи, зокрема в його активі 4 золоті медалі.
У Іллі Ковтуна – дві медалі дорослого Євро за кар'єру (бронза Євро-2021 у багатоборстві та срібло Євро-2022 у вільних вправах).

На останніх двох Євро Україна неодмінно вигравала дві медалі – по одній щоразу здобували Радівілов та Ковтун.

За матеріалами: «Суспільне спорт»