Олег Верняєв залишився без нагороди Євро-2024 у вправах на коні

Олег Верняєв залишився без нагороди Євро-2024 у вправах на коніУ Ріміні (Італія) продовжується чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. У перший день особистих фіналів визначились переможці і призери на трьох снарядах.

Олег Верняєв взяв участь у вправах на коні, де посів сьоме місце. Нагадаємо, що Олег виграв кваліфікацію, набравши найбільшу кількість балів— 15.166.

У фіналі складність програми українця була найвищою — 6.7 бала. Але під час виконання вправи гімнаст припустився помилки і зіскочив з коня. Верняєв з другої спроби продовжив вправу, однак отримав низьку оцінку — 14.200 бала, з якою зміг випередити лише двох суперників і зайняти у підсумку тільки сьоме місце.

Золото виграв ірландець Ріс МакКленаган — чемпіон попередніх двох Євро у вправах на коні. Срібним призером став представник Нідерландів Лоран Де Мунк, бронза у Маріоса Георгіу з Кіпру.

В особисті фінали у вільних вправах (у кваліфікації Верняєв – 29-й ) і вправах на кільцях (Радівілов 12-й, Верняєв – 14-й) українці не пробилися.

Читати також:  Олег Верняєв – срібний призер чемпіоната Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві

27 квітня за нагороди в особистих фіналах боротимуться три українських гімнасти. Ілля Ковтун на паралельних брусах та на перекладині. Назар Чепурний – в опорному стрибку і на паралельних брусах. Ігор Радівілов – в опорному стрибку.