Свій останній поєдинок бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні-2008 В’ячеслав Глазков провів в січні 2016 року. На кону стояв титул чемпіона світу IBF в гевівейті (важка вага – понад 90,72 кг) й це був найважливіший бій в професійній кар’єрі українця.
Глазков впевнений, що 16 січня 2016 міг виграти чемпіонський бій за версією IBF в американця Чарльза Мартіна.
Уже на початку поєдинку Глазков порвав хрестоподібну зв'язку колінного суглоба і не мав можливості продовжити бій. Йому було зараховано поразку технічним нокаутом. Після операції Слава пів року старанно відновлювався, але в підсумку при пробіжці отримав рецидив і ще одну операцію, яка поставила хрест на його подальшій боксерській кар’єрі.
«Знаю, що таке професійний бокс, які фізичні навантаження ти отримуєш. Зробив все для повернення. Намагався відновитися, витратив на це пів року. Працював кожного дня. А потім були легкі пробіжки. Я навіть не напружував коліно. Раптом воно "стрельнуло". Рецидив. Ще одна операція. Після цього вже зрозумів, що повернутися на ринг буде вкрай проблематично».
31-річному Глазкову було непросто прийняти таку сумну новину. На той час він з родиною вже декілька років мешкав у США, а його рідний Луганськ було окуповано.
За чемпіонський бій з Чарльзом Мартіном в Брукліні український боксер отримав 380 тисяч доларів. На ці гроші придбав житло в Маямі та вантажний трак з трейлером.
«Новий трак коштує 180 тисяч доларів, тож придбав уживаний, за 80 тисяч, – згадує Глазков. – І трейлер за 50 тисяч. Так званий, степ-дек – відкрита платформа зі сходинкою. Можу брати високі вантажі – екскаватори, бульдозери, метал.
З кінця 2017 року працюю далекобійником. За кермом проводжу багато часу. Іноді – два тижні в дорозі. Іноді – три, тиждень вдома. Їжджу по всій Америці. Працюю восьмий рік, не набридає. Хоч і важка робота, але вже звик.
Робота далекобійника непогано сплачується в США. Якщо водій має власний трак, може заробляти до 10 тисяч доларів на місяць.
Тим часом життя стає дорожчим. Щоб зберігати звичний рівень якості життя для родини, мені доводиться працювати не 40 годин на тиждень, а 60. Не 5 днів по 8 годин, а шість днів по 10 годин. Витримати такий ритм непросто. Мені допомагає спортивний вишкіл».
«Ліберальна повістка дістала багатьох американців, – висловлює свою думку Слава. – Тому за Трампа і проголосувало стільки людей. Американці хочуть кардинальних змін. Реального розв'язання питання з нелегальною еміграцією. Трамп потроху наводить порядок. Особисто я підтримував його».
«Я не шкодую, що обрав роботу далекобійника. Маю тут нерухомість, 15-річна донька ходить в гарну школу. Хочу, щоб Аліна закінчила університет і мала тут кращі перспективи ніж ми, емігранти першої хвилі».
Максим Розенко/ Чемпіон