Екс-тренер Усика прокоментував епізод із нокдауном у бою з Ф'юрі

Усик-Ф'юроіЕкс-тренер Усика прокоментував епізод із нокдауном у бою з Ф'юріКолишній тренер об'єднаного чемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика Джеймс Алі Башир обговорив епізод дев'ятого раунду бою проти Тайсона Ф'юрі, коли українець ледь не нокаутував британця.

«Усик – маленький хлопець від природи, але він сильний. Тепер усі розуміють мої слова про те, що Олександр може тебе потрясти. Усик сильно вразив Тайсон у їхньому бою. Ви бачили очі Тайсона, коли він був біля канатів?

"Я вражений, у мене серйозні проблеми". Якби не той рефері, я думаю, Усік би наглухо нокаутував його. Коли Тайсон стояв біля канатів, з ним було покінчено.

Тепер усі, включаючи Тайсона Ф'юрі, не сміються з мене, коли я кажу, що Олександр Усик може тебе потрясти. Я знаю це, я працював з цим хлопцем три роки. Я знаю, що він може вдарити. І він сильний хлопець. Він сильніший, ніж вважають люди. Коли Усик тебе вражає, він збирається тебе добити. Це Олександр Усик», - сказав Алі Башир в інтерв'ю YouTube каналу Seconds Out.

 
За матеріалами: Fightnews.info
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне