Біатлон. Кубок світу. Йоханнес Бьо переміг у гонці переслідування; Підручний і Прима не фінішували

У суботу, 16 березня в Кенморі (Канада) на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону пройшла остання в сезоні чоловіча гонка переслідування на 12,5км з чотирма вогневими рубежами.

Переміг норвежець Йоханнес Бьо. У боротьбі за срібло швед Себастьян Самуельссона (1) випередив на 0,4 секунди француза Еріка Перро (1).

Українці Дмитро Підручний та Артем Прима не фінішували. Підручний після трьох хиб на другому вогневому рубежі зійшов з дистанції. Прима протримався на одне коло довше, але псля третього рубежу теж зійшоа з дистанції.