Біатлон. Кубок світу. 9-й етап. Йоханнес Бьо виграв останній спринт у сезоні; Підручний - десятий

Біатлон. Кубок світу. 9-й етап. виграв останній спринт у сезоні; Підручний - десятийСьогодні, 15 березня, в Кенморі (Канада) на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону пройшла остання в сезоні чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Впевнено переміг норвежець Йоханнес Бьо, який стріляв влучно і випередив найближчих суперників більш ніж на хвилину. У боротьбі за другу позицію італієць Томмазо Джакомель на 1,5 секунди випередив норвежця Тар’єя Бьо.

Кращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який з відставанням у 1 хвилину 4,2 секунди при точній стрільбі посів десяте місце.