Біатлон. Кубок світу. Італійка Вітоцці виграла гонку переслідування; Джима – 27-ма

У суботу, 16 березня, в Кенморі (Канада) на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону пройшла остання в сезоні жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Золотий дубль зробила італійка Ліза Вітоцці (1 промах), яка після перемоги у спринті стала першою і в гонці переслідування, випередивши двох француженок. Другою фінішувала Лу Жанмонно (3 промахи) з відставанням 12,2 секунди, третім призером стала Жюстін Бреза-Буше (3 промахи) (+19,4), піднявшись з восьмої стартової позиції.

Українка Юлія Джима, з трьома промахами і відставанням 2 хвилини 41,3 секунди посіла 27-ме місце, втративши по ходу гонки п’ять позицій. Юлії вистачило набраних очок, щоб зберегти 23 позицію у загальному заліку  і стати учасницею недільного мас-старту.
Христина Дмитренко з одним промахом замкнула топ-30, піднявшись з 41-ої стартової позиції. Анастасія Меркушина (2 промахи) стала 45-ю, а Ірина Петренко (6 промахів) – 47-ю.