Біатлон. Кубок IBU. 8-й етап. Німкеня Шерер виграла спринт; дві українки у топ-20

Сьогодні, 8 березня, у Обертілліасі (Австрія) на завершальному етапі Кубка IBU у жінок відбулась спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.
Переможницею стала німкеня Штефані Шерер, яка стріляла точно і випередила норвежку Ґро Рандбю (1 промах) на 13,2 секунди, француженку Ошеан Мішлон (1) - на 18,2.

У гонці приймали участь п’ять українок. Кращий результат показали Надія Бєлкіна – 19-та та Любов Кип'яченкова – 20-та. Обидві мають у пасиві по одній хибі на стрільбі.

Змагальний день продовжиться чоловічим спринтом, який розпочнеться у 150:00 за київським часом.