Біатлон. Кубок IBU. 8-й етап. Німкеня Шпарк виграла індивідуальну гонку; Бєлкіна – 35-та

Біатлон. Кубок IBU. 8-й етап. Німкеня Шпарк виграла індивідуальну гонку; Бєлкіна – 35-таСьогодні, 7 березня, у Обертілліасі (Австрія) розпочався завершальний етап Кубка IBU, відкладений на добу через сильний снігопад. У жінок відбулась коротка індивідуальна гонка на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Кращими серед п’ятьох українок стали Надія Бєлкіна – 35-та та Юлія Городна – 36-та. У обох по чотири хиби на стрільбі.
На лижні Бєлкіна 28-ма (+2.09,0), Городна – 36-та (+4.30,6). На стрільбі Городна – четверта (1.52,5), Бєлкіна – 56-та (2.27,7).

Перемогла німкеня Ліза Марія Шпарк, яка точно стріляла і випередила двох француженок - Хлое Шевальє на 12,5 секунди та Хло Бене – на 17,1.

Нагадаємо, у 15:15 за київським часом стартує коротка чоловіча гонка на 15 км.