Біатлон. Кубок IBU. Бєлкіна посіла 21 місце у короткій індивідуальній гонці в Поклюці

Сьогодні в Поклюці проходить четвертий етап Кубка IBU, який було перенесено до Словенії через брак снігу в німецькому Арбері.

Жінки  пробігли коротку індивідуальну гонку на 12,5 км с чотирма вогняними рубежами.

Перемогла італійка Ханна Аухенталлер, яка уникла помилок на стрільбі . Другою стала німкеня  Ханна Кебінґєр (2 промахи) – з відставанням 27,0 секунд. Третім призером стала француженкаПаула Боте (1 промах) - +30,5.

З трьох українських біатлоністок, які брали участь у гонці, фінішували лише дві. Кращою стала Надія Бєлкіна, котра з одним промахом і відставанням 2 хвилини 39 секунд посіла 21 місце.  Христина Дмитренко припустилася на стрільбі трьох помилок та зайняла 36-е місце.
Валерія Дмитренко не фінішувала, припинивши боротьбу після першого рубежу, де припустилася однієї хиби.

Завтра на Кубку IBU чоловіки та жінки змагатимуться у спринтерських гонках.