Біатлон. Кубок IBU. 4-й етап. Німкеня Кебінґєр переміга у спринті; Бєлкіна – 17-а

Біатлон. Кубок IBU.  4-й етап. Німкеня Кебінґєр переміга у спринті; Бєлкіна – 17-аСьогодні, 14 січня, в Поклюці (Словенія) на четвертому етапі Кубка IBU жінки змагались у спринті на 7,5 км с двома вогняними рубежами.

Перемогла  німкеня Ханна Кебінґєр, друга - норвежка Кароліне Ердаль з відставанням 17,7 секунді. Третім призером стала італійка Мікела Каррара (+18,4). Все призерки пробігли по одному штрафному колу.

Найкращий результат серед українок показала Надія Бєлкіна, яка фінішувала 17-ю. В залікову зону заїхала і Христина Дмитренко – 30-а. В пасиві обох українок по одному промаху. Валерія Дмитренко з трьома промахами зайняла 55- місце.

Завтра на Кубку IBU чоловіки та жінки знов змагатимуться у спринтерських гонках.