ATP-1000. Маямі. Махач за 3,5 години здолав Маррея у 3-му колі, Медведєв переміг Норрі

ATP-1000. Маямі. Махач за 3,5 години здолав Маррея у 3-му колі, Медведєв переміг НорріВ Маямі (США) на турнірі категорії ATP 1000 - Miami Open з призовим фондом $10,659,033 у чоловіків проходять матчі третього кола.

23-річний чех Томаш Махач (№60 ATP) здолав у трьох сетах 36-річного британця Енді Маррея (№62 ATP) з рахунком 5:7, 7:5, 7:6(5).

Теністсти грали 3 години 28 хвилин. За цей час суперники узяли по дві подачі один одного. Махач виконав шість ейсів и припустився трьох подвійних помилок. Марей 15 разів подав навиліт і тричі помилився при подачі. Це була третя перемога чеха у трьох поєдинках з британцем.

За вихід у 1/4 фіналу змагань Махач зіграє проти італійця Маттео Арнальді, який переміг Деніса Шаповалова з Канади – 6:3, 7:6(7).

Даніїл Медведєв продовжує захист титулу. Він у двох сетах обіграв британця Кемерона Норрі – 7:5, 6:1 і за вихід у чвертьфінал турніра змагатиметься з Домініком Кепфером з Німеччини, який був сільнішим за американця Мартіна Дамма – 7:6(5), 7:6(5).

Теніс. ATP-1000 - Miami Open. Маямі (США). Хард. Призовий фонд $10,659,033. Одиночний розряд. 128 учасників.