ATP. Доха-250. Маррей відіграв п’ять матчболів і вийшов до фіналу, де зіграє з Медведєвим

ATP. Доха-250. Маррей відіграв п’ять матчболів і вийшов до фіналу, де зіграє з МедведєвимВ Досі (Катар) на турнірі категорії ATP 250 - Qatar ExxonMobil Open з призовим фондом $1 377 025 в одиночному розряді відбулись півфінальні матчі.

Британець Енді Маррей (ATP №70) в трьох сетах обиграв чеха Іржі Легечка (ATP №51) з рахунком 6:0, 3:6, 7:6(6).

Поєдинок тривав 2 години 30 хвилин. У ході зустрічі британець врятував п'ять матчболів. У третьому сеті на своїй подачі він відіграв два матчболи. Легечка подавав за рахунку 5:4 на свою користь у вирішальній партії та вів 40:0, проте не зміг реалізувати перевагу. Маррей виграв п'ять м'ячів поспіль і зрівняв рахунок, а потім вирвав перемогу на тай-брейку.

Переможець виконав сім подач навиліт, припустився двох подвійних помилок і реалізував п'ять брейк-пойнтів з дев'яти. На рахунку Легечки вісім ейсів, дві помилки на подачі та три реалізовані брейк-пойнти з восьми. Раніше тенісисти не зустрічалися.

У фіналі Енді Маррей боротиметься з росіянином Данилом Медведєвим (ATP №8), який за 1 годину 56 хвилин переміг канадца Фелікса Оже-Альясіма (ATP №9) – 6:4, 7:6(6).

На рахунду Медведєва три брейки, шесть ейсів і одна подвійна помилка. Оже-Альяссім зробив два брейки, п’ять разів подав навиліт і припустився п’ятьох подвійних помилок. В особистому протистоянні тенісистів лідирує Медведєв – 6:0.

Теніс. ATP 250 - Qatar ExxonMobil Open. Доха (Катар).  Хард.  Призовий фонд €2 074 505. Одиночный разряд. 28 учасників