ATP. Індіан Веллс. Монфіс, Медведєв і Димитров вийшли до 1/8 фіналу та інші результати

ATP. Індіан Веллс.  Монфіс, Медведєв і Димитров вийшли до 1/8 фіналу та інші результатиВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії ATP 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $11,918,990 проходили матчі третього кола.

37-річний француз Гаель Монфіс (№54 ATP) вирвав перемогу у матчі з 28-річним британцем Кемероном Норрі (№28 ATP). Поєдинок тривав 3 години 12 хвилин і завершився на користь француза з рахунком 6:7(5), 7:6(5), 6:3.

Монфіс виграв чотири подачі Норрі і упустив три своїх. Гаель виконав 12 ейсів і стільки ж разів помилився при подачі проти чотирьох ейсів і чотирьох подвійних помилок у суперника.

За місце у чвертьфіналі турніру Монфіс зіграє проти дев’ятої ракетки світу Каспера Рууда із Норвегії, який обіграв француза Артура Фіса – 6:2, 6:4.

Нагадаємо, перша ракетка світу серб Новак Джокович сенсаційно зазнав поразки від «лакі лузера», італійця Луки Нарді – 4:6, 6:3, 3:6.

Теніс. ATP 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $12.418.990. Одиночний розряд.128 учасників.

Третє коло
Гаель Монфіс (Франція) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 28) -  6:7(5), 7:6(5), 6:3
Каспер Рууд (Норвегія, 9) - Артур Фіс (Франція) - 6:2, 6:4

Томмі Пол (США, 17) - Уго Умбер (Франція, 14) - 6:4, 6:4
Лука Нарді (Італія, LL) - Новак Джокович (Сербія, 1) - 6:4, 3:6, 6:3

Данило Медведєв (-, 4) - Себастьян Корда (США, 29) - 6:4, 5:7, 6:3
Григор Димитров (Болгарія, 13) - Адріан Маннаріно (Франція, 21) - 6:3, 6:3

Хольгер Руне (Данія, 7) - Лоренцо Музетті (Італія, 26) - 6:2, 7:6(5)
Тейлор Фрітц (США, 12) - Себастіан Баес (Аргентина, 19) - 6:2, 6:2