ATP. Індіан Веллс. Ціціпас, Алькарас, Сіннер і Зверєв зіграють у 1/8 фіналу та інші результати

ATP. Індіан Веллс. Ціціпас, Алькарас, Сіннер і Зверєв зіграють у 1/8 фіналу та інші результатиВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії ATP 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $11,918,990 продовжуються матчі першого кола.

25-річний грек Стефанос Циципас (№11 ATP) обіграв 18-річного американця Френсіса Тіафо (№18 ATP)  з рахунком 6:3, 6:3.

Тенісисти провели на корті 1 годину 18 хвилин. За цей час Циципас виграв три гейми на прийомі і програв один гейм на свїй подачі.  Стефанос виконав 11 ейсів і лише один раз помилився при подачі. Тіафо два рази подав навіліт і припустився однієї подвійної помилки. Завдяки цій перемозі Стефанос вийшов уперед в особистому протистоянні з Тіафо – 4:3.

В 1/8 фіналe змагань в Індіан Веллсі суперником Циципаса стане чех Іржі Легечка (№32 ATP), який вибив з боротьби Андрія Рубльова (№5 ATP) – 6:4, 6:4.

Чинний чемпіон турніра іспанець Карлос Алькарас (№2 ATP) продовжує захист титулу. У третьому колі він переміг канадця Фелікса Оже Альяссіма (№31 ATP) з рахунком 6:2, 6:3 і в 1/8 фіналу зіграє проти американця Бена Шелтона (№16 ATP).

Теніс. ATP 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $12.418.990. Одиночний розряд.128 учасників.|
Третє коло
Стефанос Циципас (Греція, 11) - Френсіс Тіафо (США, 18) - 6:3, 6:3
Їржі Легечка (Чехія, 32) - Андрій Рубльов (-, 5) - 6:4, 6:4

Яннік Сіннер (Італія, 3) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, 25)  -6:3, 6:4
Бен Шелтон (США, 16) - Франсиско Серундоло (Аргентина, 22)  -7:6(5), 3:6, 7:6(5)

Карлос Алькарас (Іспанія, 2) - Фелікс Оже Альяссім (Канада, 31)  -6:2, 6:3
Фабіан Марожан (Угорщина) - Тьяго Зайбот Вілд (Бразилія, Q)  -6:2, 6:2

Олександр Звєрєв (Німеччина, 6) - Таллон Грікспор (Нідерланди, 27) - 7:6(7), 6:3
Алекс де Мінор (Австралія, 10) - Олександр Бублик (Казахстан, 20) - 7:5, 6:0