ATP 1000. Майамі. Алькарас, Циципас, Сіннер і Медведєв вийшли до 1/8 фіналу, Рууд, Хуркач, Оже-Альяссім залишать турнір

ATP 1000. Майамі. Алькарас, Циципас, Сіннер і Медведєв вийшли до 1/8 фіналу, Рууд, Хуркач, Оже-Альяссім залишать турнірВ Майамі  (США) на турнірі категорії ATP 1000 - Miami Open presented by Itau з призовим фондом $10,155,105 в одиночному розряді проходили матчі третього кола.

Діючий чемпіон турніру, перша ракетка світу іспанець Карлос Алькарас у двох сетах переміг серба Душана Лайовича (№76 ATP) з рахунком 6:0, 7:6(5).

За 1 годину 32 хвилини ігрового часу Алькарас виграв чотири гейми на подачі Лайовича і програв один на своїй. Карлос виконав три ейси і уник подвійних помилок. Душан на подачі не помилявся, але й навиліт не подав жодного разу. Це була четверта перемога іспанця в чотирьох зустрічах з Лайовичем.

За місце в 1/4 фіналу Алькарас посперечається з американцем Томмі Полом (№19 ATP), який вибив з боротьби іспанця Алехандро Давидовіча Фокіна (№25 ATP) – 6:3, 7:5.

Теніс. ATP-1000 - Miami Open presented by Itau.Майамі (США). Хард. Призовий фонд $10,155,105. Одиночний розряд. 96 учасників.
Четверте коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Душан Лайович (Сербія) – 6:0, 7:6(5)
Томмі Пол (США, 16) – Алехандро Давидовіч Фокіна (Іспанія, 20) – 6:3, 7:5

Стефанос Циципас (Греція, 2) – Крістьян Гарін (Чілі, Q) – 6:3, 4:6, 6:4
Карен Хачанов (-, 14) – Іржі Легечка (Чехія) – 6:2, 6:4

Тейлор Фрітц (США, 9) – Деніс Шаповалов (Канада, 24) – 6:4, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 7) – Дієго Шварцман (Аргентина, 31) -  6:4, 6:2

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 26) – Каспер Рууд (Норвегія, 3) – 3:6, 6:4, 6:4
Еміль Руусувуорі (Фінляндія) – Таро Даниель (Японія, WC) – 6:3, 7:6(3)

Яннік Сіннер (Італія, 10) – Грігор Дімітров (Болгарія, 21) – 6:3, 6:4
Андрей Рубльов (-, 6) – Міомір Кецманович (Сербія, 29) – 6:1, 6:2

Данило Медведєв (-, 4) – Алекс Молчан (Словакія) - Rt
Кентен Аліс (Франція) - Маккензі Макдональд (США) – 7:6(2), 6:3

Адріан Маннаріно (Франція) - Хуберт Хуркач (Польща, 8) – 7:6(5), 7:6(0)
Крістофер Юбенкс (США, Q) - Грегуар Баррер (Франція) – 6:3, 7:6(7)

Франсіско Серундоло (Аргентина, 25) - Фелікс Оже Альяссім (Канада, 5) – 6:2, 7:5
Лоренцо Сонего (Італія) - Френсіс Тіафо (США, 12) – 6:3, 6:4