Australian Open. Чжен Ціньвень перемогла Калінську і стала суперницею Ястремської

Australian Open. Чжен Ціньвень перемогла Калінську і стала суперницею ЯстремськоїВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії у жінок в одиночному розряді відбувся останній чвертьфінальний матч.

Представниця Китаю Чжен Ціньвень (№12 WTA) завдала поразки «нейтральній» Анні Калінській (№75 WTA) з рахунком 6:7(4), 6:3, 6:1.

Поєдинок тривав 2 години 20 хвилин. Ціньвень зробила шість брейків і не втримала дві своїх подачи. Переможниця також виконала десять ейсів при двох подвійних помилках, а Калінська двічі подала навиліт і припустилася п’ятьох подвійних помилок.

Чжен Ціньвень вперше в кар’єрі зіграє у півфіналі турніра Grand Slam. За місце у фіналі турніра китаянка зустрінеться з українкою Даяною Ястремською.

Нагадаємо, першою півфінальною парою стали американка Коко Гауфф (№12 WTA) і Арина Соболенко (№2 WTA).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд $39,264,000. 128 учасниць.