Australian Open. Ястремська уперше в кар’єрі зіграє у півфіналі Grand Slam

Australian Open. Ястремська уперше в кар’єрі зіграє у півфіналі Grand SlamВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії у жінок в одиночному розряді пройшов третій чвертьфінальний матч.

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№93 WTA), яка пройшла через кваліфікацію, завдала поразки у двох сетах чешці Лінді Носковій (№50 WTA) з рахунком 6:3, 6:4.

Тенісистки провели на корті 1 годину 18 хвилин. Ястремська узяла три  подачі Носкової і не втримала одні свою. Даяна виконала три ейси і припустилась трьох подвійних помилок, а Лінда чотири рази подала навиліт і двічі помилилась при подачі.

Зазначимо, що Даяна виграла восьмий матч поспіль у Мельбурні, стартувавши у кваліфікації.

Ястремська уперше в кар’єрі зіграє у півфіналі турніра  Grand Slam. Вона також стала першою українкою, яка досягла цієї стадії на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Суперниця українки по виходу до фіналу змагань визачиться у матчі Чжен Ціньвен (Китай, 12) - Анна Калінська (-).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд А$39,264,000. 128 учасниць.