Australian Open. Хуркач у п’яти сетах поступився Медведєву в 1/4 фінала

Australian Open. Хуркач у п’яти сетах поступився Медведєву в 1/4 фіналаВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії  у чоловіків в одиночному розряді відбувся третій чвертьфінальний матч.

26-річний поляк Хуберт Хуркач (№9 ATP) у запеклій боротьбі в п’яти сетах поступився 27-річному Даніілу Медведєву (№3 ATP), який виступає з нейтральним статусом. Поєдинок тривав 3 години 50 хвилин і закінчився на користь росіянина з рахунком 7:6(4), 2:6, 6:3, 5:7, 6:4.

Хуркач зробів п’ять брейків проти чотирьох у суперника, а також виконав 16 ейсів при п’яти подвійних помилках. Медведєв одинадцять разів подав навиліт і припустився десятьох подвійних помилок. Наразі в особистому протистоянні тенісистів рахунок рівний – 3:3.

Хуберт Хуркач уперше в кар’єрі грав у чвертьфіналі Australian Open. Медведєв двічі ставав чемпіоном в Мельбурні (2021, 2022).

У півфіналі суперником Медведєва стане переможець протистояння Олександр Зверєв (Німеччина, 6) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард. Призовий фонд A$38,923,200. Одиночний  розряд. 128 учасників.