Australian Open. Джокович у чотирьох сетах переміг Фрітца і став першим півфіналістом

Australian Open. Джокович у чотирьох сетах переміг Фрітца і став першим півфіналістомВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії у чоловіків в одиночному розряді відбувся перший чвертьфінальний матч.

Чинний чемпіон турніру, перша ракетка світу серб Новак Джокович здолав американця Тейлора Фрітца, який займає у світовому рейтингу 12 місце, з рахунком 7:6(3), 4:6, 6:2, 6:3.

Тенісисти провели на корті 3 години 45 хвилин. Джокович узяв чотири подачи Фрітца і не втримав дві своїх. Новак виконав 20 ейсів та тричі помилився на подачі, а Тейлор 16 разів подав навиліт і припустився двох подвійних помилок. В особистому протистоянні тенісистів Новак лідирує - 9:0.

Зазначемо, що Фрітц уперше в кар’єрі грав у чвертьфіналі турніра Grand Slam. Джокович 10-разовий чемпіон Australian Open.

Суперник Джоковича по виходу у фінал змагань визначиться у матчі Яннік Сіннер (Італія, 4) – Андрей Рубльов (-, 5).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард. Призовий фонд A$38,923,200. Парний розряд.128 учасників.