Australian Open. Джокович віддав три гейми Маннарино і вийшов до чвертьфіналу та інші результати

Australian Open. Джокович віддав три гейми Маннарино і вийшов до чвертьфіналу, та інші результатиСьогодні, 21 січня, в Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії  у чоловіків в одиночному розряді проходили матчі четвертого кола.

Чинний чемпіон турніру, перша ракетка світу серб Новак Джокович не відчув проблем в матчі проти француза Адріана Маннаріно (№19 ATP). Для перемоги з рахунком 6:0, 6:0, 6:3 Новак витратив 1 годину 45 хвилин.

Джокович реалізував сім брейк-пойнтів з 11-ти зароблених, 17 разів подав навиліт і припустився п’ятьох подвійних помилок. Маннарино не змін реалізувати жодного з трьох своїх брейк-пойнтів, виконав один ейс та уник подвійних помилок.

За путівку до полуфіналу Australian Open Джокович зіграє з американцем Тейлором Фрітцем (№12 ATP), який вибив з боротьби  сьому ракетку світу Стефаноса Ціціпаса - 7:6(3), 5:7, 6:3, 6:3.

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард. Призовий фонд A$38,923,200.  Парний розряд.128 учасників.

Четверте коло
Новак Джокович (Сербія, 1) – Адріан Маннаріно (Франція, 20) – 6:0, 6:0, 6:3
Тейлор Фрітц (США, 12) – Стефанос Ціціпас (Греція, 7) – 7:6(3), 5:7, 6:3, 6:3

Яннік Сіннер (Італія, 4) – Карен Хачанов (-,15) – 6:4, 7:5, 6:3
Андрей Рубльов (-, 5) – Алекс де Мінор (Австралія, 10) – 6:4, 6:7(5), 6:7(4), 6:3, 6:0