Australian Open. Джокович у чотирьох сетах обіграв 191 ракетку світу і вийшов у третє коло

Australian Open. Джокович у чотирьох сетах обіграв 191 ракетку світу і вийшов у третє колоВ Мельбурні (Австралія) на першому в сезоні турнирі Великого шлему Australian Open у чоловіків проходять матчі другого кола кола.

21-разовий переможець турнірів «Великого шолома» 35-ріAustralian Open. Джокович у чотирьох сетах обіграв 191 ракетку світу і вийшов у третє колочний серб Новак Джокович (п'ята ракетка світу) здобув перемогу над 27-річним французьким тенісистом Ензо Куако (191 ракетка світу) з рахунком 6:1, 6:7 (7:5) 6:2, 6:0.

Тривалість матчу становила 2 години 2 хвилини. Джокович зробив дев'ять ейсів, припустився шести подвійних помилок і реалізував шість брейк-пойнтів з 20. Його суперник сім разів подав навиліт, припустився двох подвійних помилок і не використав свій єдиний брейк-пойнт.

Зазначимо, що обидва тенісисти брали медичні тайм-аути. Француз у першому сеті, а серб у другому сеті.

У третьому колі суперником Джоковича стане болгарин Григор Димитров, який за півтори години розгромив серба Ласло Джере – 6:3, 6:2, 6:0.

Теннис. Grand Slam. Australian Open. Мельбурн (Австралия) Хард. Призовий фонд $51 384 291. 128 учасників.