Australian Open. Сіннер переміг Рубльова і став суперником Джоковича

Australian Open. Сіннер переміг Рубльова і став суперником ДжоковичаВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії  у чоловіків в одиночному розряді відбувся другий чвертьфінальний матч.

Італійський тенісист Яннік Сіннер (№4 ATP) у трьох сетах здобув перемогу над Андрієм Рубльовим (№5 ATP) з рахунком 6:4, 7:6(5), 6:3.

Тенісисти провели на корті 2 години 39 хвилин. Сіннер зробив два брейки з семи можливих і відіграв всі вісім брейк-пойнтів Рубльова. Італіець виконав десять ейсів и припустився трьох подвійних помилок. Рубльов десять разів подав навиліт і двічі помилився при подачі. Наразі в їх особистому протистоянні попереду італієць – 4:2.

Зазначимо, що Сіннер уперше гратиму у півфіналі Australian Open і вдруге на турнірі Grand Slam.

За виход до фіналу змагань Сіннер боротиметься з чинним чемпіоном турніра, першою ракеткою світу сербом Новаком Джоковичем.

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти. Хард. Призовий фонд A$38,923,200. 128 учасників.