Australian Open. Світоліна не пустила Голубич до 1/8 фіналу

Australian Open. Світоліна не пустила Голубич до 1/8 фіналуВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії у жінок в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№23 WTA) перемогла представницю Швейцарії Вікторію Голубич (№85 WTA) з рахунком 6:2, 6:3.

Тенісистки грали 1 годину 5 хвилин. Світоліна реалізувала п’ять брейк-пойнтів з восьми можливих, два рази подала навиліт і двічі помилилась при подачі. Голубич виконала один ейс при двух подвійних помилках. На рахунку Еліни 19 віннерсів і 24 невимушених помилки проти 9/20 відповідно у швейцарки.

За місце у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії Світоліна посперечається з чешкою Ліндой Носковою, яка вибила з боротьби першу ракетку світу Ігу Швьонтек з Польщі.

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд А$39,264,000. 128 учасниць.