Australian Open. Іга Швьонтек сенсаційно програла 50-й ракетці світу

Australian Open. Іга Швьонтек сенсаційно програла 50-й ракетці світуВ Мельбурні (Австралія) на турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open) у жінок в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Лідер світового жіночого рейтингу 22-річна полька Іга Швьонтек зазнала поразки від 50-й ракетки світу 19-річної Лінди Носковой із Чехії. Поєдинок тривав 2 години 20 хвилин і завершився на користь чешки з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

По ходу зустрічі у суперниць було по сім брейк-пойнтів, з яких Носкова реалізувала три, в Швьонтек – два. Переможниця виконала десять ейсів і чотири рази помилилась при подачі, а Іга чотири рази подала навиліт і припустилась однієї подвійної помилки.

Зв виход у чвертьфінал турніру Носкова зіграє з переможницею протистояння Еліна Світоліна (Україна, 19) – Вікторія Голубич (Швейцарія).

Теніс. Australian Open - Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Хард.  Одиночний розряд. Призовий фонд А$39,264,000. 128 учасниць.