WTA-250 Окленд. Світоліна поступилась Гауфф у фіналі

WTA-250 Окленд. Світоліна поступилась Гауфф у фіналіВ Окленді (Нова Зеландія) на турнірі категорії WTA 250 - ASB Classic с призовим фондом $267,082 відбувся фінальний матч.

29-річна українська тенісистка Еліна Світоліна (№25 WTA), яка посіяна під другим номером, у поєдинку проти діючої чемпіонки турніру 19-річної американки Коко Гауфф (№3 WTA) змогла нав’язати боротьбу, але у підсумку все ж поступилася у трьох сетах з рахунком 7:6(4), 3:6, 3:6,

По ходу зустрічі Світоліна виграла три подачі суперниці і не втримала шість своїх. Еліна жодного разу не подала навиліт і припустилась трьох подвійних помилов. На рахунку американки три ейси та сім подвійних помилок. Між собою тенісистки грали вдруге. Тепер в особистому протистоянні спортсменок рахунок став рівним – 1:1.

Нагадаємо на турнірі в Окленді Світоліна боролась за свій 18 титул у кар’єрі і на шляху до фіналу перемогла Каролін Возняцки (№256 WTA), Емму Радукану (№301 WTA), Марі Боузкову (№36 WTA) та Ван Сіюй (№71 WTA).

За свій виступ в Окленді українка заробила 163 рейтингових очки та $20,830 призових.

Коко Гауфф захистила звання чемпіонки турніру категорії WTA 250 в Окленді та виграла свій сьомий титул у кар’єрі.

Теніс. WTA 250 - ASB Classic. Окленд (Нова Зеландія). Хард.  Призовий фонд $267,082. Одиночний розряд. 32 учасниці.