WTA-250 Окленд. Світоліна та Радукану зустрінуться у другому колі

WTA-250 Окленд. Світоліна та Радукану зустрінуться у другому коліВ Окленді (Нова Зеландія) на турнірі категорії WTA 250 - ASB Classic с призовим фондом $267,082 проходили матчі першого кола.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№25 WTA), посіяна під другим номером, стартувала з перемоги з рахунком 6:4, 6:3 над експершою ракеткою світу Каролін Возняцкі (№256 WTA) з Данії, яка у 2023-му повернулась у теніс після народження двох дітей і також достроково закінчила минулий сезон після US Open.

Матч тривав 1 годину 45 хвилин. За цей час Світоліна реалізувала п’ять брейк-пойнтів з десяти, п’ять разів подала навиліт та зробила одну подвійну помилку. На рахунку суперниці Еліни три брейки з вісьмох можливих, один ейс та три подвійні помилки. Тенісистки грали між собою ушосте. Тепер рахунок особистих зустрічей став 5:1 на користь українки.

За вихід у чвертьфінал турніру Світоліна зіграє проти британки Емми Радукану (WC), яка переграла у трьох сетах румунку Габріелу Русе (Q) – 6:3, 4:6, 7:5.

Теніс. WTA 250 - ASB Classic. Окленд (Нова Зеландія). Хард.  Призовий фонд $267,082. Одиночний розряд. 32 учасниці.
Перше коло
Еліна Світоліна (Україна) – Каролін Возняцкі (Данія) – 6:4, 6:3
Емма Радукану (Велика Британія, WC) - Габріела Русе (Румунія, Q) - 6:3, 4:6, 7:5