WTA-250 Окленд. Коко Гауфф успішно продовжує захист титулу

WTA-250 Окленд. Коко Гауфф успішно продовжує захист титулуВ Окленді (Нова Зеландія) на турнірі категорії WTA 250 - ASB Classic с призовим фондом $267,082 проходять матчі 1/4 фіналу.

Діюча чемпіона турніру, посіяна під першим номером 19-річна американка Коко Гауфф (№3 WTA), не залишила шансів Варварі Грачовій (№42 WTA) із Франції, розгромивши її з рахунком 6:1, 6:1.  Для перемоги американці знадобилося лише 53 хвилини.

Гауфф зробила п’ять ейсів, п’ять брейків і не дозволили суперниці заробити хоча б один брейк-пойнт та припустилась однієї подвійної помилки. Грачова один раз подала навиліт і двічі помилилась на подачі. Між собою тенісистки грали уперше.

У полуфіналі  протистояти Гауфф буде співвітчизниця Емма Наварро (№31 WTA), яка обіграла Петру Мартич (№41 WTA) з Хорватії – 6:4, 6:3.

Нагадаємо, українка Еліна Світоліна (№25 WTA) у чвертьфіналі зустрінеться з Марі Боузковою (№36 WTA)  із Чехії.

WTA-250 Окленд. Світоліна майже за три години перемогла Радукану: огляд матчу другого кола (Відео)

Теніс. WTA 250 - ASB Classic. Окленд (Нова Зеландія). Хард.  Призовий фонд $267,082. Одиночний розряд. 32 учасниці.