WTA-250 Окленд. Світоліна в запеклій боротьбі перемогла Радукану і вийшла до 1/4 фіналу

WTA-250 Окленд. Світоліна в запеклій боротьбі перемогла Радукану і вийшла до 1/4 фіналуВ Окленді (Нова Зеландія) на турнірі категорії WTA 250 - ASB Classic с призовим фондом $267,082 проходять матчі другого кола.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№25 WTA), яка посіяна під другим номером, у трьох сетах переграла володарку wild card британку Емму Радукану (№301 WTA). Матч тривав 2 години 49 хвилин і завершився на користь українки з рахунком 6:7(5), 7:6(3), 6:1.

Світоліна реалізувала шість брейк-пойнтів з 14-ти, зробила десять ейсів і припустилась трьох подвійних помилок. На рахунку Радукану чотири брейки з 13-ти, шість подач навиліт та стільки ж подвійних помилок. Раніше тенісистки не зустрічались.

У чвертьфіналі суперницею Світоліної буде тенісистка з Чехії Марі Боузкова (№36 WTA). Наразі в їх особистих зустрічах Еліна попереду 2:1.

Відзначимо, що Боузкова стала чвертьфіналісткою після розгромної перемоги над американкою Амандою Анісімовою (№373 WTA) – 6:0, 6:1.

Теніс. WTA 250 - ASB Classic. Окленд (Нова Зеландія). Хард.  Призовий фонд $267,082. Одиночний розряд. 32 учасниці.
Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) – Емма Радукану (Велика Британія, WC) – 6:7(5), 7:6(3), 6:1
Марі Боузкова (Чехія, 5) – Аманда Анісімова (США, WC) – 6:0, 6:1