ATP-500 Брисбен. Надаль вийшов до чвертьфіналу та інші результати

ATP-500 Брисбен. Надаль вийшов до чвертьфіналу та інші результатиВ Брисбені (Австралія) на турнір категорії ATP 500 - Brisbane International presented by Evie з призовим фондом $661 585 проходили матчі другого кола.

22-кратний чемпіон турніров «Великого шлему», екс перша ракетка світу іспанський тенісист Рафаель Надаль (№672 ATP) обіграв австралійця Джейсона Каблера (№102 ATP). Матч, що тривав 1 годину 24 хвилини, завершився перемогою іспанця з рахунком 6:1, 6:2.

По ходу поєдинку Надаль отримав попередження за затримку часу після тривалого перебування у туалеті між сетами. Рафаель відразу після матчу в інтерв'ю для прес-служби Brisbane International так прокоментував свою затримку: «Мені по рації казали: три хвилини, дві хвилини одна хвилина, півхвилини. Я вчасно вийшов... Я думав, що прийшов вчасно... Я повільний, і я це знаю. Я намагатимусь продовжувати вдосконалюватися у 2024 році».

У чвертьфіналі іспанський тенісист зіграє проти австралійця Джордана Томпсона, який займає 55-те місце у cвітовому рейтингу.

Теніс. ATP 500 - Brisbane International presented by Evie. Брісбен (Австралія). Хард.  Призовий фонд $661 585. Одиночний розряд. 32 учасника.