WTA. Дубай. Кіс перемогла Азаренко і зустрінеться з Гауфф

WTA. Дубай. Кіс перемогла Азаренко і зустрінеться з ГауффВ Дубаї (ОАЕ) на турнирі категорії WTA 1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,788,468 проходять матчі третього кола.

Американська тенісистка Медісон Кіс (WTA №23) впевнено перемогла Вікторію Азаренко (WTA №14) з рахунком 6:2, 6:1.

Тенісистки провели на корті лише 57 хвилин. Переможниця зробила чотири брейки і не дозволили Азаренко заробити жодного брейк-пойнта. Медісон дев’ять разів подала навиліт і припустилася двох подвійних помилок, а Вікторія виконала один ейс і п’ять разів помилилася на подачі. Це була перша перемога американки у п’яти зустрічах з Азаренко.

За виход у півфінал турніру Кіс схрестить ракетки зі своєю співвітчизницею Корі Гауфф (WTA №6), яка стала чвертьфіналісткою без боротьби. Суперниця Корі Олена Рибакіна (WTA №10) із Казахстану знялась з турніру через травму попереку.

Теніс. WTA1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,788,468. Одиночний розряд. 64 учасниці.