WTA. Дубай. Швьонтек віддала один гейм Самсоновій і вийшла до чвертьфіналу

WTA. Дубай. Швьонтек віддала один гейм Самсоновій і вийшла до чвертьфіналуВ Дубаї (ОАЕ) на турнирі категорії WTA 1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,788,468 проходять матчі третього кола.

Перша ракетка світу 21-річна полька Іга Швьонтек не залишила шансів 24-річній Людмилі Самсоновій, розгромивши її з рахунком 6:1, 6:0. Швьонтек цілком домінувала на корті і була кращою за всіма компонентами.

Матч тривав 1 годину 16 хвилин. Іга реалізувала п’ять брейк-пойнтів, виконала два ейси та уникла подвійних помилок. Самсонова не заробила жодного брейк-пойнта, п’ять разів подала навиліт і двічі помилилась на подачі. Це була друга перемога польки в двох зустрічах з росіянкою.

У чвертьфіналі суперницею Швьонтек буде чешка Кароліна Плішкова, яка перемогла українку Ангеліну Калініну.

Теніс. WTA1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,788,468. Одиночний розряд. 64 учасниці.