WTA. Дубай. Калініна не пустила Ястремську до третього кола

WTA. Дубай. Калініна не пустила Ястремську до третього колаВ Дубаї (ОАЕ) на турнирі категорії WTA 1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,788,468 проходять матчі другого кола.

26-річна українка Ангеліна Калініна (WTA №33) перемогла свою 22-річну співвітчизницю Даяну Ястремську (WTA №122) з рахунком 5:7, 6:2, 6:3.

Українки провели на корті 2 години 19 хвилин. Калініна реалізувала сім брейк-пойнтів із дев’яти можливих, Ястремька – п’ять із 17-ти. Ангеліна два рази подала навиліт и припустилась шести подвійних помилок, у Даяни – сім ейсів та п’ять подвійних. Це була друга перемога Калініної в двох зустрічах с Ястремскою.

За путівку до чвертьфіналу Калініна зіграє проти чешки Кароліни Плішкової, яка розгромила шосту сіяну Марію Саккарі із Греції – 6:1, 6:2.

Теніс. WTA1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,788,468. Одиночний розряд. 64 учасниці.