WTA. Дубай. Квітова, Крейчикова і Азаренко вийшли до третього кола

WTA. Дубай. Квітова, Крейчикова і Азаренко вийшли до третього колаВ Дубаї (ОАЕ) на турнирі категорії WTA 1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,788,468 проходять матчі другого кола.

32-річна чешка Петра Квітова (WTA №15) обиграла 28-річноу Юлію Путінцеву (WTA №46) із Казахстану з рахунком 6:4, 6:4.

Матч тривав 1 годину 29 хвилин. Квітова реалузавала два брейк-пойнти із семи можливих, Путінцева не зуміла реалізувати жодного із п’яти. Петра зробила вісім ейсів и припустилась шістьох подвійних помилок, а її суперниця навиліт не подавала і один раз помилилася на подачі.

За виход до чвертьфіналу Квітова посперечається зі своєю співвітчизницею Барборою Крейчиковою, яка в трьох сетах обіграла сьому сіяну Дарью Касаткіну – 6:4, 4:6, 7:5.

В третьому колі також зустрінуться Вікторія Азаренко і американка Медісон Кіс. Азаренко не без проблем перемогла американку Аманду Анісімову – 4:6, 6:4, 7:6(5), а Кіс вибила з боротьби четверту сіяну француженку Каролін Гарсію – 7:5, 6:4.

Теніс. WTA1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,788,468. Одиночний розряд. 64 учасниці.