WTA. Дубай. Соболенко перемогла Остапенко в третьому колі, Бенчич програла Муховій ті інші результати

WTA. Дубай. Соболенко перемогла Остапенко в третьму колі, Бенчич програла Муховій ті інші результатиВ Дубаї (ОАЕ) на турнірі категорії WTA 1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,788,468 проходили матчі третього кола.

Виступаюча під нейтральним статусом Арина Соболенко (WTA №2) в трьох сетах перемогла діючу чемпіонку турніру Олену Остапенко (WTA №20) із Латвії з рахунком 2:6, 6:1, 6:1.

Матч тривав 1 годину 40 хвилин. Соболенко зробила шість брейків і програла три гейми на своїй подачі. Суперниці виконали по п’ять ейсів, при цьому Остапенко припустилася сімох подвійних помилок, а Соболенко – двох. Тепер в їх особистому протистоянні Арина лідирує – 2:0.

У чвертьфіналі Соболенко зіграє проти чешки Барбори Крейчикової (WTA №30), яка за 1 годину 34 хвилини обіграла свою співвітчизницю Петру Квітову (WTA №15) із рахунком 6:3, 6:2.

Чвертьфінальною парою також стали американка Джессіка Пегула (WTA №3) та чешка Кароліна Мухова (WTA №112).

Пегула перемогла румунку Ану Богдан (WTA №75) – 6:4, 6:3, а Мухова вибила із боротьби швейцарку Белінду Бенчич (WTA №9) – 6:1, 6:4.

Теніс. WTA1000 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,788,468. Одиночний розряд. 64 учасниці.
Третє коло
Арина Соболенко (нейтр. статус, 2) – Олена Остапенко (Латвія, 13) – 2:6, 6:1, 6:1
Барбора Крейчикова (Чехія) - Петра Квітова (Чехія, 12) – 6:3, 6:2

Кароліна Мухова (Чехія, SR) – Белінда Бенчич (Швейцарія, 8) – 6:1, 6:4
Джессіка Пегула (США, 3) – Ана Богдан (Румунія, Q) – 6:4, 6:3