WTA Хобарт. Калініна пройшла до 1/4 фіналу

WTA Хобарт. Калініна пройшла до 1/4 фіналуВ Хобарті (Австралія) на турнирі категорії WTA 250 Hobart International с призовим фондом $259 303 в одиночному розряді проходять матчи другого раунду.

25-річна українка Ангеліна Калініна (WTA 40), посіяна під п’яти номером, обіграла в трьох сетах 35-річну німкеню Тат’яну Марію (WTA 71) з рахунком 4:6, 6%3, 6:3.

Тенісистки провели на корті 2 години 33 хвилини. За цей час Калініна реалізувала сім брек-пойнтів із 12, виконала два ейси та зробила сім подвійних помилок. На рахунку Марії десять ейсів, п’ять брейків та також сім подвійних. Між собою тенісистки грали вперше.

Нагадаємо у матчі першого кола Ангеліна розгромила канадку Ребекку Маріно – 6:2, 6:1.

У чвертьфіналі суперницею Калініної буде американка Софія Кенін (WC), яка перемогла представницю Бельгії Марину Заневську (Q) – 6:2, 6:3.

Теннис. WTA250 - Hobart International. Хобарт (Австралія).  Хард.  Призовой фонд $259 303. Одиночний розряд. 32 учасниці