WTA. Лінц. Калініна успішно пройшла до другого кола

WTA. Лінц. Калініна успішно пройшла до другого колаВ Лінці (Австрія) на турнирі категорії WTA 250 Upper Austria Ladies Linz з призовим фондом $259,303 в одиночному розряді проходять матчі першого кола.

Посіяна під четвертим номером 26-річна українка Ангеліна Калініна (WTA №31) обіграла 22-річну американку Алішу Паркс (WTA №51) з рахунком 6:2, 7:5.

За 1 годимну 50 хвилин ігрового часу Калініна узяла чотири подачі Паркс і не втримала одну свою. На рахунку Ангеліни три ейси та стільки ж подвійних помилок, а Аліша чотири рази подала навиліт і припустилась п’ятьох подвійних помилок. Це була друга перемога українки в двох зустрічах з американкою.

За вихід у чвертьфінал турніру Калініна схрестить ракетки з німкенею Анной-Лєной Фридсам (WTA №124), котра перемогла італійку Сару Еррані (WTA №106) – 6:2, 6:4.

Теніс. WTA250 - Upper Austria Ladies Linz. Лінц(Австрія).  Хард. Призовий фонд $259,303. Одиночний розряд. 32 учасниці