WTA. Лінц. Калініна не пройшла до чвертьфіналу

WTA. Лінц. Калініна не пройшла до чвертьфіналуВ Лінці (Австрія) на турнирі категорії WTA 250 Upper Austria Ladies Linz з призовим фондом $259,303 в одиночному розряді проходять матчі другого  кола.

Посіяна під четвертим номером 26-річна українка Ангеліна Калініна (WTA №31) зазнала поразки від німкені Анни-Лєни Фридсам (WTA №124). Матч тривав1 годину 41 хвилину і закінчивля на користь німкені з рахунком 6:3, 7:5.

Калініна виграла чотири гейми на подачі Фрідсам і програла шість на своїй. Ангеліна один раз подала навиліт і допустила п’ять подвійних помилок, а суперниця зробила чотири ейси та один раз схибила на подачі. В їх особистому протистоянні Анна-Лєна вийшла у лідери – 2:1.

В чвертьфіналі Фрідсам зустрінеться Анастасіею Потаповой, котра була сильніша за Юлє Німайер з Німеччини – 7:5, 3:6, 6:3.

Теніс. WTA250 - Upper Austria Ladies Linz. Лінц(Австрія).  Хард.  Призовий фонд $259,303. Одиночний розряд. 32 учасниці
Друге коло
Анна-Лєна Фридсам (Німеччина) – Ангеліна Калініна (Україна, 4) – 6:3, 7:5
Анастасія Потапов (нейтральний статус, 8) – Юлє Німайер (Німеччина) - 7:5, 3:6, 6:3