WTA. Хуахін. Цуренко розгромила німкеню Марію і стала півфіналісткою

WTA. Хуахін. Цуренко розгромила німкеню Марію і стала півфіналісткоюВ Хуахині (Таіланд) на турнирі категорії WTA 250 Thailand Open з призовим фондом $259 303 в одиночному розряді проходять чвертьфінальні матчи.

33-річна українка Леся Цуренко (WTA №136) нанесла поразку 35-річній німкені Татьяні Марії (WTA №63) з рахунком 6:1, 6:1.

Тенісистки грали 1 годину 15 хвилин. Цуренко взяла п’ять подач Марії і не втримала одну свою. Навbліт Леся не подавала і одного разу схибила при подачі. На рахунку німкені два ейси і три подвійні помилки.

Суперницею Цуренко в півфіналі стане або співвітчизниця Марта Костюк, або перша сіяна канадка Бьянка Андреєску.

Теніс. WTA250 - Thailand Open. Хуахін (Таіланд).  Хард.  Призовий фонд $259 303. Одиночний розряд. 32 учасниці