Кубок IBU. 5-й етап. Анна Кривонос - п’ята у мас-старті

Кубок IBU. 5-й етап. Анна Кривонос  - п’ята у мас-стартіСьогодні, 12 січня в італійському Ріднау на п’ятому етапі Кубка IBU пройшла жіноча гонка з масовим стартом на 12 км.

У гонці приймали участь п’ять українських біатлоністок. Кращою стала Анна Кривонос, яка з двома промахами і відставанням у 1 хвилину 15,3 секунді фінішувала п’ятою. Олександра Меркушина з двома незакритими мішенями фінішувала 17-ю. Юлія Городна з трьома промахами посіла 35-те місце.

Перемогу святкувала німкеня Йоханна Пуфф, яка закрила всі мішені, та випередила найближчих суперниць більш ніж на 50 секунд. В боротьбі за другу позицію німкеня Селіна Гротіан випередила на 4,2 секунди норвежку Іді Лієн, при цьому обидві допустили по чотири промахи.